Největší brněnské události

V Brně není nikdy nuda

MOTO GP

Nejslavnější jezdci Moto GP se pravidelně účastní této brněnské události od roku 1930. Okruh až do roku 1982 vedl skrze vesnice a západní část města. Nynější okruh byl postaven v 80. letech s cílem přivést do Brna Formule 1. Závody Moto GP jsou největší událostí v ČR pro všechny milovníky motorek.

 

 

Strojírenský veletrh

Mezinárodní strojírenský veletrh je nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě, s každoroční účastí více než 1 500 vystavovatelů a 80 000 návštěvníků. Ze zahraničí přijíždí přes 35% vystavovatelů a 10% návštěvníků.

Návštěvnost je vysoce odborná, přes sedmdesát procent návštěvníků ovlivňuje rozhodování o investicích, třetina patří k vrcholovému managementu.

 

 

Vánoční trhy

Vánoční trhy, které v ulicích Brna navodí tu pravou vánoční atmosféru. Na náměstí bývá umístěno na 60 dřevěných prodejních stánků, 4 velké gastrostánky, pódium, promítací plátno, vánoční strom, kasička pro sbírku Českého Červeného kříže, vánoční zvonička a vyřezávaný betlém. Adventní čas a přípravu na nejkrásnější svátky v roce si pod hradem Špilberk opravdu užijete.