Apartmán

Ubytování v apartmánu v blízkosti centra Brna, se nachází v prvním podlaží klidného prvorepublikového domu. Pokoje  jsou prostorné a slunné, zařízené stylovým nábytkem.  

Apartmán je vhodný pro jednotlivce, páry i rodiny s dětmi. Nabízíme k pronájmu jak jednotlivé pokoje od jednoho do tří lůžek, tak i celý apartmán, čítající 3 pokoje, s maximální kapacitou 8 osob.  Na třílůžkovém pokoji je možnost přistýlky.K ubytování nabízíme krátkodobé i střednědobé termíny. 

Součástí apartmánu je plně vybavená kuchyně s lednicí, vařičem, mikrovlnou troubou, kávovarem, varnou konvicí a jiným nezbytným vybavením. ZDARMA máte k dispozici kávu i čaj.

Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem a oddělené wc. Připraveny jsou pro vás ručníky a rádi vám zapůjčíme i župan.

Přípojení wifi je zcela ZDARMA. Po domluvě lze zapůjčit i dětskou postýlku a žehličku. Rovněž vám rádi zapůjčíme hračky pro vaše nejmenší. 

Jsme vám zcela k dispozici a pokud bude v našich silách, rádi vám vyjdeme vstříc i s nadstandardími požadavky.

 

Každý pokoj apartmánu je vybaven tak, aby splňoval požadavky pohodlného ubytování. Vybavení pokoje, sociální zařízení a kuchyni si můžete podrobněji prohlédnout po rozkliknutí fotografie každého pokoje.

POKOJ Č.1

  • třílůžkový pokoj s balkónem, 26,5 m2. Cena za tento pokoj obsazený 2 osobami 1100,- a třemi osobami 1400,-

POKOJ Č.2

  • třílůžkový pokoj s možností přistýlky, 32,5 m2. Cena za tento pokoj obsazený 2 osobami 1100,- a třemi osobami 1400,-

POKOJ Č.3

  • jednolůžkový pokoj, 8 m2. Cena za tento pokoj je 800,- osoba/noc

 

UBYTOVÁNÍ

  • Příjezd od 15:00 do 19:00 (po 19 hodině po domluvě)
  • Odjezd do 11:00